قوانین سایت

سیاست نمونه حریم خصوصی

این سیاست محرمانگی مجموعه چگونه “[نام کسب و کار]” استفاده می کند و هر اطلاعاتی که شما را “[نام کسب و کار]” محافظت هنگام استفاده از این وب سایت است.
“[نام کسب و کار]” به تضمین این که حریم خصوصی شما محافظت شده است. آیا ما باید از شما درخواست ارائه اطلاعات خاصی را که توسط آن شما می توان شناسایی در هنگام استفاده از این وب سایت، پس از آن شما می توانید مطمئن باشید که آن را تنها خواهد شد با توجه به این بیانیه حفظ حریم خصوصی استفاده می شود.
“[نام کسب و کار]” ممکن است این سیاست از زمان به زمان به روز رسانی این صفحه را تغییر دهید. شما باید این صفحه از زمان به زمان را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که شما با هر گونه تغییرات می باشد. این سیاست از [تاریخ] موثر است.
چه که ما جمع آوری شده
ما ممکن است اطلاعات زیر جمع آوری:

 • در نام و عنوان شغلی به
 • اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل به
 • در اطلاعات فردی مانند کد پستی، ترجیحات و منافع کنید
 • در دیگر اطلاعات مربوط به نظر سنجی مشتری و / یا پیشنهادات به چه ما با اطلاعاتی را که ما جمع آوری شده
  ما نیاز به این اطلاعات را به درک نیازهای شما و شما را با ارائه خدمات بهتر، و به ویژه به دلایل زیر:

  • در داخلی نگهداری سوابق. به
  • در ما ممکن است اطلاعات به منظور بهبود محصولات و خدمات ما استفاده کنید. به
  • در ما دوره ای ممکن است از ارسال ایمیل های تبلیغاتی در مورد محصولات جدید، پیشنهادات ویژه و یا اطلاعات دیگر که ما فکر می کنم شما ممکن است با استفاده از آدرس ایمیل که شما ارائه کرده اید پیدا کنید. به
  • در از زمان به زمان، ممکن است از اطلاعات خود را برای تماس با شما برای اهداف تحقیقات بازار استفاده کنید. ما ممکن است شما از طریق ایمیل، تلفن، فکس و یا پست الکترونیکی تماس بگیرید. به
  • در ما ممکن است اطلاعات را به سفارشی کردن وب سایت با توجه به منافع خود استفاده کنید. به
  • در ما ممکن است اطلاعات خود را به شرکای شخص ثالث ما برای بازاریابی و یا اهداف تبلیغاتی فراهم می کند. به
  • در ما هرگز اطلاعات شما را به فروش برساند. به از امنیت
   ما به اطمینان حاصل شود که اطلاعات خود را امن است. به منظور جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و یا افشاسازی ما در محل قرار داده روش های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسب برای حفاظت و امنیت اطلاعات جمع آوری آنلاین.
   چگونه ما با استفاده از کوکیها
   کوکی یک فایل کوچک که می پرسد اجازه بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما قرار داده می شود. هنگامی که شما توافق می کنید، فایل اضافه شده است و کوکی کمک می کند تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت و یا شما اجازه می دانم زمانی که شما یک سایت خاص. کوکی ها اجازه می دهد برنامه های کاربردی وب برای پاسخ به شما به عنوان یک فرد. برنامه وب می تواند عملیات خود را با نیازهای شما متناسب، دوست و دوست نداشتن توسط جمع آوری و به خاطر سپردن اطلاعات در مورد تنظیمات خود را.
   ما با استفاده از کوکی ها ترافیک ورود به شناسایی صفحات استفاده می شود. این کمک می کند تا به ما تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد ترافیک صفحه وب و بهبود وب سایت ما به منظور خیاط آن را به نیازهای مشتری. ما فقط استفاده از این اطلاعات برای مقاصد تجزیه و تحلیل آماری و سپس داده ها از روی سیستم حذف.

   به طور کلی، کوکی ها به ما کمک به شما با یک وب سایت بهتر ارائه، ما را قادر به نظارت بر صفحاتی که شما در پیدا کردن مفید است و شما نمی کنند. کوکی به هیچ وجه دسترسی به کامپیوتر شما و یا هر گونه اطلاعات در مورد شما، دیگر از داده های شما را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن با ما.

   شما میتوانید کوکی ها را رد یا قبول کنید. اکثر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی ها را قبول، اما شما معمولا می توانید تغییر تنظیمات مرورگر خود را به کاهش کوکی ها اگر شما ترجیح می دهید. این ممکن است شما را از بهره گیری کامل از وب سایت جلوگیری می کند.

   لینک به وب سایت دیگر
   وب سایت ما ممکن است لینک حاوی شما را قادر به بازدید از وب سایت های دیگر از علاقه به راحتی. با این حال، هنگامی که شما این لینک ها استفاده کرده اند به ترک سایت ما، شما باید توجه داشته باشید که ما هیچ کنترلی بر آن وب سایت های دیگر ندارد. بنابراین، ما نمی تواند مسئول حفاظت و حفظ حریم خصوصی از هر گونه اطلاعات که شما در حالی از دیدن این سایت را فراهم کند و این سایت ها توسط این بیانیه حفظ حریم خصوصی اداره نمی شود. شما باید هوشیار و در بیانیه حفظ اسرار به وب سایت مورد نظر.


   کنترل اطلاعات شخصی شما
   شما ممکن است انتخاب کنید برای محدود جمع آوری و یا استفاده از اطلاعات شخصی خود را به روش های زیر:

   • در هر زمان که شما خواسته می شود که پر کردن فرم در وب سایت، برای جعبه است که شما می توانید با کلیک بر روی نشان می دهد که شما اطلاعات می خواهید نگاهی به تواند توسط هر کسی برای اهداف بازاریابی مستقیم استفاده کنید
   • اگر شما قبلا به ما با استفاده از اطلاعات شخصی شما برای اهداف بازاریابی مستقیم توافق، شما ممکن است ذهن شما را در هر زمان با نوشتن و یا ایمیل با ما در تغییر [آدرس ایمیل] بهما نمی خواهد فروخت، توزیع و یا اجاره اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث مگر اینکه ما باید اجازه شما و یا توسط قانون مورد نیاز است. ما ممکن است اطلاعات شخصی خود را به شما اطلاعات تبلیغاتی مورد اشخاص ثالث که ما فکر می کنیم شما ممکن است جالب اگر شما به ما بگویید که می خواهید این اتفاق می افتد ارسال استفاده کنید.شما ممکن است جزئیات اطلاعات شخصی که ما در مورد شما تحت قانون حفاظت از داده 1998. هزینه های کوچک نگه قابل پرداخت خواهد بود درخواست می کند. اگر می خواهید یک کپی از اطلاعات را در شما برگزار خواهم لطفا به [آدرس] ارسال.اگر فکر می کنید که هر گونه اطلاعات ما در حال برگزاری در شما نادرست یا ناقص است، لطفا به ارسال یا ایمیل با ما در اسرع وقت، در آدرس فوق. ما در اسرع وقت به هر گونه اطلاعات یافت می شود نادرست.

    اطلاعات بیشتر در مورد ورودی بازاریابی کنید