ثبت ازدواج درترکیه 989361580507 +واتساپ و ایمو و تلگرام

0

ثبت ازدواج درترکیه

ازدواج بین المللی در ترکیه

طبق قانون ثبت ازدواج درترکیه دوتبعه خارجی براساس شرایط و ضوابط مندرج در این قانون امکان پذیر می باشد.

طبق مواد مندرج در این قانون مدارک لازم برای طرفین ( زوج و زوجه ) برگه صلاحیت ازدواج یا گواهی تجرد ، گواهی تولد ، پاسپورت ، وجود ویزای معتبر می باشد.
در مواد و تبصره های این قانون تمامی موارد و شکل و نحوه مدارک ذکر شده به طور کامل بیان شده است . ولی ماموران مرتبط در ادارات ازدواج بدلیل عدم آکاهی کامل از این مواد قانونی از ثبت ازدواج دو تبعه خارجی امتناع نمایند ‌.
و تنها در برخی از شهرهای ترکیه و اکثریت در استانبول و در موارد محدود در ادارات ازدواج آنکارا انجام این نوع ازدواج بین المللی امکان پذیر می باشد . بطور قطع می توان گفت کلیه ادارات ازدواج در شهر استانبول با اطلاع کامل از ضوابط و شرایط مندرج در قانون ثبت ازدواج درترکیه مربوط به شهروندان خارجی بهترین و مطمن ترین گزینه جهت ثبت ازدواج بین المللی دو تبعه خارجی خواهد بود . علاوه براین با توجه به توریستی بودن این شهر و داشتن ساحل بسیار زیبا و با داشتن بزرگترین مراکز خرید می تواند بهترین گزینه برای اقامت در طول انجام امور و حقوقی شما خواهد بود .
موسسه بین المللی گلوبال کادرو یک موسسه رسمی ثبت شده در شهر استانبول از زمان ورود شما کلیه امور حقوقی مربوط به ثبت ازدواج درترکیه را با حضور کارشناسان حقوقی در مدت اقامت کمتر از یک هفته در خدمت شما خواهند بود .
مدارکی که از شما جهت ثبت ازدواج درترکیه لازم داریم :

۱-اصل شناسنامه و پاسپورت (اگر هنوز سی تی زن نیستید و تراول داکیومنت دارید یا صرفا کپی شناسنامه را دارید با ما تماس بگیرید)

۲-عکس 5 عدد از هر کدام از زوجین ( با حجاب کامل بودن عکس برای کنسولگری جمهوری اسلامی ایران الزامی است. دسته کم دو عکس با حجاب علاوه بر 4 قطعه عکسی که احیانا برای عقدتان در نظر گرفته اید و ممکن است بی حجاب باشد در نظر داشته باشید )

بقیه مدارک شامل گواهی ها و ترجمه ها و تاییدهای آنها و فرم های صلاحیت ازدواج و … همگی توسط موسسه تهیه می شوند و هزینه تمامی آنها در متن هزینه اعلامی به شما نهفته است و شما هیچ هزینه ای برای آزمایشگاه یا ترجمه مدارک یا شهرداری یا مترجم حین عقد یا … نخواهید پرداخت و قیمت اعلام شده توسط گلوبال کادرو به شما بصورت کاملا ALL INCLUSIVE بوده و شامل تمامی هزینه های حقوقی ثبت ازدواج بین المللی شماست و تنها هزینه بلیط و اقامت و خوراک و تاکسی با شما خواهد بود.
سیم کارت رایگان و هزینه های تلفن شما در ترکیه

جهت رفاه حال شما و همچنین لزوم در دسترس بودن در طول روز و ارتباط با موسسه در مدت اقامت شما در استانبول در روز اول ورودتان یک سیم کارت رایگان ترکیه با میزان تماس نامحدود و رایگان داخل ترکیه در اختیارتان قرار خواهد گرفت و هزینه تمامی تماسهای تلفنی شما بر عهده موسسه است.

برای خواندن دلایل اینکه چرا گلوبال کادرو و استانبول اولین انتخاب برای ثبت ازدواج است اینجاکلیک کنید

گلوبال کادرو موسسه اجرا کننده ازدواج بین المللی در ترکیه است و نه موسسه واسطه مانند موسسات حقوقی که به بازاریابی پرداخته و به موسساتی چون گلوبال کادرو مشتری می دهند.

گلوبال کادرو همانند وب سایت هایی که موسسه نبوده و فقط اشخاص و موبایل و وب سایت بوده در آنکارا یا سایر شهرهای کوچکتر صرفا با ایرانی ها سروکاردارند نیست و دارای دفاتر متعدد و اعتبار کافی نزد تمامی ملیتهاست ومراجعه به ویدیوهای ارائه شده قدمت وکیفیت کار این موسسه را به شما نشان می دهد.

ازدواج بین المللی در ترکیه
ازدواج بین المللی

دفتر مرکزی گلوبال کادرو در شیشلی استانبول- دفاتر دیگر در منطقه بیلیکدزو استانبول، تهران و زوریخ و کپنهاک و وین

این موسسه همچنین دفتری فعال در مرکز شهر تهران دارد که

همه روزه مورد مراجعه هموطنان ایرانی جهت تشکیل پرونده

و همچنین امکان پرداخت هزینه در ایران و عقد قرارداد رسمی

می باشد که آدرس و اطلاعات تماس این دفتر به شرح ذیل است

ازدواج بین المللی توسط وکیل ایرانی مقیم در ترکیه
وکیل ازدواج بین المللی در ترکیه

موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو که بصورت ثبت شده و قانونی در ایران و ترکیه فعالیت دارد، خود موسسه ای چند منظوره و با سابقه در زمینه ثبت ازدواج بین المللی ایرانیان در ترکیه است و در شهر استانبول واقع است. موسسه گلوبال کادرو همانگونه که از نامش پیداست موسسه ای بین المللی است که هر حوزه را افراد بومی آن کشور اداره می کنند. به عنوان مثال در موضوع ثبت ازدواج یا اقامت یا خرید ملک و … که توسط این موسسه انجام می شود برای ایرانیان از افرادی ایرانی و برای کشورهای انگلیسی زبان از افراد انگلیسی زبان و برای کشورهای عرب زبان افرادی از کشورهای عربی استفاده شده است و این موضوع سبب شده است که خدمات جهانی در این موسسه با رویکردی محلی عرضه شود چون وقتی مشاور و مسئول پرونده شما هموطن خودتان است قطعا برقرار کردن ارتباط با شما بهتر و پیشبرد کارتان بهتر خواهد بود . این در حالی است که این موسسه فقط به ایرانی ها خدمت ارائه نمی کند و یک موسسه بین المللی است که از تمامی جهان به آن مراجعه می شود و خدماتی که در شهر استانبول لازم است را دریافت می کنند.
معضل ترجمه : ترجمه مدارک شما از اساسی ترین مباحثی است که ممکن است پروسه ثبت ازدواج درترکیه شما را با مشکل مواجه کند. چرا که مترجم مدارک ازدواج بایستی به سلایق شهرداری ها آشنا باشد. به پروسه های قانونی تایید رسمی در ایران و ترکیه وارد باشد تا بتواند مدارک را به درستی ارائه نماید. موسسه گلوبال کادرو از این جهت نیز استثنایی است.

ترجمه مدارک ثبت ازدواج درترکیه توسط دارالترجمه رسمی

در استانبول در دارالترجمه گلوبال کادرو مترجمین صاحب امضا ما هر هفته دسته کم مدارک 4 زوج را ترجمه میکنند و به ثبت می رسانند و کاملا با چگونگی ترجمه مدارک ازدواج آشنا هستند. از اینرو مترجمین رسمی نقش مهمی در سرعت و دقت کار ثبت ازدواج شما خواهند داشت که گلوبال کادرو در آن نیز سرآمد است.مدارکی که بسته به کارشناسی پرونده شما لازم است در ترکیه ترجمه بشود کاملا مطابق با قواعد و مقررات و سلایق شهرداری ها توسط دارالترجمه گلوبال کادرو انجام میشود همانگونه که در تصویر فوق می بینید همه مدارک توسط خود موسسه گلوبال کادرو مهر و امضا می شود و مانند سایر موسسات واسطه نیست.

برای تماس آسان از طریق تلگرام با موسسه اینجا کلیک کنید یا با یکی از راههای تماس در پایین این صفحه تماس حاصل فرمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.